A MU legyőzte a Liverpoolt

A Manchester United ezúttal felülmúlta a Liverpoolt, pedig a vendégeknek lett volna esélyük a győzelemre.

Az első félidő biztonsági futballja után, Blind elképesztő gólt szerzett a 49. percben, amikor kapásból kilőtte a jobb felsőt. Ezt követően hiába voltak nagy helyzetei a `Poolnak, a 70. percben Herrera tizenegyesből megduplázta a hazai előnyt.

A hajrához érve nagy erőket mozgósított a Liverpool és a 84. Benteke 13 méterről ollózott a hazai kapuba. Csodás gól volt!

Csakúgy, mint két perccel később Martialé, aki ügyes cselekkel bolondította meg a védelmet, majd a hosszú alsóba gurított.

A Chelsea mindeközben kikapott Liverpoolban az Everton vendégeként (3–1). Öt meccséből, hármat elveszített Mourinho csapata, amely mindössze a 16. helyen áll. Az Arsenal hozta a hazai kötelezőt a Stoke ellen (2–0).

5. FORDULÓ
Manchester United–Liverpool 3–1 (Blind 49., Herrera 70., Martial 86., ill. Benteke 84.)
KORÁBBAN
Norwich City–AFC Bournemouth 3–1 (Jérome 35., Hoolahan 52., Jarvis 67., ill. Cook 81.)
Crystal Palace–Manchester City 0–1 (Iheanacho 90.)
West Bromwich Albion–Southampton 0–0
Arsenal–Stoke City 2–0 (Walcott 31., Giroud 85.)
Watford–Swansea City 1–0 (Ighalo 59.)
Everton–Chelsea 3–1 (Naismith 17., 22., 82., ill. Matics 36.)