Kikapott a Bayern Londonban (videók)

22.40: Köszönjük a figyelmet! Jó éjt!

22.34: Végeredmények: Arsenal–Bayern München 2–0, BATE–Barcelona 0–2, Dinamo Kijev–Chelsea 0–0, FC Porto–Maccabi Tel-Aviv 2–0, Zenit–Lyon 3–1, Valencia–Gent 2–1, Dinamo Zagreb–Olympiakosz 0–1

22.33: Bemondásos gól Londonban 2–0 az Arsenalnak! Özil öt méteres lövése után Neuer csak a gólvonal mögül ütötte ki a labdát és az asszisztens jelezte be.

22.32. Vége az őrületnek: Leverkusen–Roma 4–4

22.31: Mindenhol hosszabbítás van.

22.30: Ezzel a góllal egyenlítette a Leverkusen:

22.27: ELKÉPESZTŐ!!! Mehmedi góljával 4–4 a Leverkusen–Roma!

22.25: Küzd a Leverkusen Kampl góljával 3–4.

22.24: A Zenit kezdi elrendezni. Danny góljával 3–1.

22.23: Akkor nézzük, hogy kéz-e Giroud gólja. Az.

22.22: Az Olympiakosz vezet Zágrábban, a gólszerző Ideye.

22.17: Vezet az ArsenalGiroud kezéről, fejéről pattant a kapuba a labda. Ezen még fognak vitatkozni egy sort.

22.15: Öbgóllal vezet a Valencia a Gent ellen (2–1).

22.13: Kész! A Roma kicsinálja a Leverkusent. Falqué és már 2–4.

22.12: Íme a második Rakitics. Ez meg pimasz.

22.09: Ez meg Rakitics első gólja. Ez sem kicsi.

22.08: Íme a Roma fordítását jelentő gól:

22.07: Szinte már biztos vagyok benne, hogy az Arsenal–Bayern a játéknap leggyengébb meccse...

22.06: Rakitics újra, így már 2–0 a Barcelona előnye.

22.03: Tombolnak az AS Roma szurkolói Leverkusenben a fordítás után. Eközben a hazai kapuban Bernd Leno arcára van írva minden.

Lenézett a gólvonal mögé (uefa.com)

21.58: Ismét vezet a Zenit. A második hazai gólt Hulk szerezte.

21.57: Az első félidőben legtöbbet futó Ramsey megsérült. Lebiceg, Oxlade-Chamberlain felfut.

21.55: Nagy a harc Boriszovban.

Mascherano (balra) és Gordeicsuk küzdelme (uefa.com)

21.54: Fordított a RomaPjanics góljával már 3–2 az olasz csapatnak.

21.50: Londonban és Zágrábban sincs gól, vagyis a csoport egyik meccsén sem. Ezen kívül csak a Dinamo Kijev–Chelsea áll 0–0-ra.

21.49: Szentpéterváron ugyanúgy kezdődött a második félidő, mint az első, csak most a Lyon szerzett gólt (Lacazette) 1–1.

21.48: Rakitics megszerezte a vezetést a Barcelonának a BATE ellen.

21.45: Ludvig csinált egy cselt, amitől egy Brigitta nevű nő bajba került, de ez most már fontos, mert kezdődik a második félidő Európa nyolc pályáján.

Douglas Costa találkozása régi szerelmével (uefa.com)

21.40: Semmi extra. Laci újabb vállalkozásba kezd, Gizi aggódik, de a férje megnyugtatja.

21.30: A bíró tudja, hogy kezdődik a Barátok közt, le is fújja Londonban az első félidőt.

21.28: Wenger sem mindig tetszik...

A nézését, meg a járását... (uefa.com)

21.26: Foket góljával egyenlített a Gent a Valencia ellen. A Porto meg már kettővel megy, Brahimi volt a tettes.

21.24: Mi van Leverkusenben? De Rossi is duplázik, Leverkusen–Roma 2–2.

21.23: Gól PortóbanAboubakar vezet a portugál együttes a Maccabi Tel-Aviv ellen.

21.19: Gyanúsan az év védését mutatta be Neuer. Walcott fejelt középről, hat méterről, de a német kapus vetődve védett. Centikkel a gólvonal előtt mentett.

21.17: Jó meccs, nagy a küzdelem Londonban.

Cazorla (balra) és Douglas Costa találkozása (uefa.com)

21.15: De Rossi szépített, így Leverkusen–Roma 2–1. Londonban meg Walcott lőtt fölé.

21.14: Azért ez a Bayern jobb csapatnak tűnik. Cechnek kell kapaszkodnia megint.

21.08: Nagy mezőnyfölényben van a Bayern. Többet is van a labda a bajoroknál, de az Arsenal játékosai összességében többet futottak, mint a németek.

21:06: Bajban a Roma! Hernandez második góljával már 2–0 a Leverkusen javára – ezt sem gondoltam volna.

21.04: Diego Costa lőtt az alapvonalról. Szöglet.

21.02: Feghouli góljával 1–0 a Valencia–Gent.

20.56: Cech is védett egy óriásit Müller lövése után. Közben a Barcelona az első tíz percben három szögletet harcolhatott ki a BATE stadionjában.

20.52: A hetedik percben Özil majdnem gólt szerzett, de lövése után Neuer nagyot védett.

20.51: Megérkeztek a Bayern szurkolói az Emirates stadion vendég lelátójára. A németek eddig azért maradtak kint, mert így tiltakoztak a drága jegyek ellen.

20.50: És már a Leverkusen is! Hernandez 11-esével veri a AS Romát.

20.47: Na ezt nem gondoltam volna. Az első gólt a Zenit szerezte ma a Lyon ellen. Dzjuba volt.

20.45: Elkezdődtek a meccsek.

20.40: A Barcelona 5–2-re verte a hétvégén a Rayo Vallecanót, miközben 45:55 volt a labdabirtoklási arány a vesztes javára.

20.37: Az eddigi két mérkőzésen Lewandowski minden második kaput találó lövése vagy fejese gólt ért, hiszen hatból három gól lett.

20.33: Egy kép a bemelegítés legelejéről.

Fotó: Arsenal (twitter)

20.27: Amúgy ma a válogatottnál sem állt meg az élet. Véleményünk is van róla.

20.25: Ki nyer ma?

20.18: A Bayern Münchennek az előző BL-meccsén, a Dinamo Zagreb ellen 809 passza volt, ezek 91 százaléka ráadásul jó volt. A Werder elleni legutóbbi bajnokin 891 volt, s 90 százalék volt pontos. Elképesztő.

20.12: Hogy mondják portugálul, hogy asszony lett a lányból? Neymar (ejtsd: Nej már). Bocsánat. Koncentráljunk a futballra.

20.08: Azt mondja a feleségem, hogy Lewandowski fordítva vette fel a pólóját. És tényleg. Mondjuk mindegy, mert eleve rózsaszín a felső. Kár is volt felvenni.

20.04: Feháborodott BATE-szurkolók jelentkeztek, így a kedvükért a kezdőjük: Chernik, Gaiduchik, Milunović, Mladenovics, Polyakov, A. Volodko, Nikolics, Stasevich, M. Volodko, Signevich, Gordeichuk.

20.00: Így áll fel a Roma Leverkusenben: Szczesny, Rüdiger, Digne, Torosidis, Manolas, Nainggolan, Pjanić, De Rossi, Florenzi, Salah, Gervinho

Leverkusenben nem a macik lépnek fel, hanem a fázós rómaiak (uefa.com)

19.55: Ez meg a Chelsea kezdője Kijevben: Begovic; Zouma, Cahill, Terry, Azpilicueta; Ramires, Matic; Willian, Fabregas, Hazard; Diego Costa

19.54: A Barcelona meg így kezd a BATE Boriszov ellen: Ter Stegen, Alves, Piqué, Bartra, Alba, Mascherano, Busquets, S. Roberto, Munir, Suárez, Neymar

19.53: Arsenal: Cech – Mertesacher, Koscielny, Monreal, Bellerín – Özil, Ramsey, Santi Cazorla, Coquelin – Wallcott, Alexis Sanchez. Bayern: Neuer – Boateng, Bernat, Lahm, Alaba – Thiago Alcántara, Douglas Costa, Xabi Alonso, Vidal – Lewandowski, Müller

19.52: Az amúgy megvan, hogy az Arsenalnak 33, a Bayernnek meg 32 millió lájkolója van a Facebookon? Engem meglepett az angol siker.

19.50: A Bayern kiadta a hivatalos kezdőjét. A Facebook oldalukra töltötték el.