BL: a MU továbbjutása a tét

Végeredmények

A-csoport: Real Madrid–Malmö 8–0, PSG–Sahtar 2–0. 1. Real Madrid (16), 2. PSG (13), 3. Sahtar (3), Malmö (3)

B-csoport: Wolfsburg–Manchester United 3–2, PSV–CSZKA Moszkva 2–1. 1. Wolfsburg (12), 2. PSV (10), 3. Manchester United (8), CSZKA Moszkva (4)

C-csoport: Benfica–Atlético 1–2, Galatasaray–Asztana 1–1. 1. Atlético (13), 2. Benfica (10), 3. Galatasaray (5), Asztana (4)

D-csoport: Manchester City–Mönchengladbach 4–2, Sevilla–Juventus 1–0. 1. Manchester City (12), 2. Juventus (11), 3. Sevilla (6), 4. Mönchengladbach (5)

93. perc: Vége! Kiesett a Manchester United!

Ibrahimovic is megszerzi a magáét: PSG–Sahtar 2–0

A PSV megszerezte a vezetést, csoda kell, hogy ne essen ki a MU!

83. perc: Elképesztő! Naldo és 3–2! Naldo fejelte kapura a labdát, ami Blindről vágódott a kapuba.

82. perc: Kiegyenlít a MU egy öngóllal. Fellaini fejelte a földre a labdát, ami Naldo feje felett átszállt, de Guilavogui átfejelte a kapusa felett.

Már 4–2 a Citynek és mivel a Sevilla veri a Juventust meglehet a csoportgyőzelem.

3–2 a Manchester City javára.

Eddig tartott a moszkvai és a manchesteri szurkolók közös öröme: 1–1. Ismét kieső a MU! Dzagoev góljára De Jong válaszolt.

Manchester City–Mönchengladbach Sterling góljával 2–2

Vezet a CSZKA a PSV ellen, Dzagoev értékesítette a 11-est! Ez sokat érhet a Manchester Unitednek!

Szépített a Benfica, 1–2 az Atlético javára.

Nekik 8! Benzema góljával Real–Malmö 8–0.

69. perc: Schweinsteiger és Mata le, Powell és Carrick be.

7–0 a Real–Malmö, ezúttal Kovacsics.

64. perc: De Gea kifutott a 16-oson kívülre, de Schürrle megtartotta a labdát, a kapunak háttalt át, majd ráfordult és rá is emelte, ám De Gea visszaért a kapu elé és szögletre mentett.

Sevilla–Juventus 1–0. Llorente.

De gyorsan egyenlítenek is a törökök.

Előnyben az Asztana a Galatasaray stadionjában.

Vezet a PSG a Sahtar ellen (Lucas).

Ronaldo parádé: már 6–0 a Real–Malmö.

Az Atlético megnyeri a csoportját, már 2–0-ra vezet a Benfica pályáján, Vietto góljával.

Ronaldo mesterhármassal már 5–0 a Malmö ellen. Ronaldo 87. BL-gólja volt, ebben a szezonban a 10.

46. perc: Folytatás.

Miközben Wolfsburgban jönnek a csapatok, Ronaldo megszerezte a Real 4. gólját a Malmö ellen.

Na de ki az a Cameron Borthwick-Jackson? A MU 18 éves sajátnevelésű játékosa, aki eddig mindössze 14 percet futballozott a felnőttek között. November 7-én a WBA ellen állt be csereként.

Szünet: Wolfsburg–Manchester United 2–1, PSV–CSZKA 0–0, Sevilla–Juventus 0–0, Manchester City–Mönchengladbach 1–2, Benfica–Atlético 0–1, Galatasaray–Asztana 0–0, PSG–Sahtar 0–0, Real Madrid–Malmö 3–0

45. perc: Egyenlített a MU – de nem. Mata lesen állt, zavarta a kapust.

43. perc: Darmian megsérült, a helyére Borthwick-Jackson állt.

A Mönchengladbach vezet a Manchester City pályáján. Raffael.

40. perc: Draxler lőhette volna a harmadik hazai gólt, de miután három védő között cselezett néhányat De Gea védte a lövését.

Ronaldo is betalált, így már 3–0 a Real Madrid–Malmö.

35. perc: Kiesésre áll a Manchester United. 1. Wolfsburg (12), 2. PSV (8), 3. MU (8), 4. CSZKA (5). A PSV az egymáselleni összevetésben jobb a MU-nál.

Vezet az Atlético Lisszabonban a Benfica ellen. Niguez a gólszerző.

29. perc: Ilyen gól nincs is, bolondot csináltak a MU védelemből! 2–1-re vezet a Wolfsburg! A hazaiak kipasszoltak mindenkit a végén Draxler a tizenhatos jobb oldaláról passzolt középre Vieirinhának, aki 6 méterről a kapuba passzolt.

27. perc: Fellaini fejelt közelről, de Benaglia óriásit védett.

Benzema duplázott, Real Madrid–Malmö 2–0

Ha már...

Korb egyenlített a Manchester City–Mönchengladbach meccsen.

16. perc: Schäfer érkezik Rodriguez helyére a Wolfsburgban.

Silva góljával vezet a Manchester City a Mönchengladbach ellen.

13. perc: És máris 1–1! Maldo kapásból, 12 méterről kilőtte a bal alsót!

12. perc: Most így állunk: 1. MU (11), 2. Wolsfburg (9), 3. PSV (8), 4. CSZKA (5).

Vezet a Real Madrid a Malmö ellen, Benzema a gólszerző.

10. perc: Vezet a MU! Martial lépett ki a leshatárról és a 16-os bal oldaláról, 7 méterről kilőtte a bal alsót!

7. perc: Ha mindkét meccs döntetlen a csoportban, akkor a végeredmény 1. Wolfsburg (10), 2. MU (9), 3. PSV (8), 4. CSZKA (5)

3. perc: Schürrle került helyzetbe, de 15 méterről fölé lőtt.

2. perc: Megtelt.

1. perc: Már megy is az összes meccs.

20.42: Elsősorban a Wolfsburg–Manchester Unitedre figyelünk, de a többi meccs összes gólját azonnal jelezzük!

20.40: Jönnek a csapatok lassan.

20.30: Manchesteri felszerelés kiegészítők: neszeszer és fülhallgató.

Fotó: uefa.com

20.22: A Malmőt elkísérték páran.

20.18: Telik a stadion.

20.15: Melegít a MU.

20.12: Jó hír a MU szimpatizánsoknak. Schweinsteiger eddig 23 alkalommal lépett pályára a Wolfsburg ellen, hat gólt szerzett, tizenhatszor nyert, háromszor ikszelt és csak négyszer kapott ki.

20.05: A Wolfsburg mindenképpen továbbjut, ha pontot szerez a Manchester ellen, de még akkor is, ha kikap és a CSZKA Moszkva a csoport másik meccsén legalább egy döntetlent kiharcol a PSV ellen. A MU csoportelső, ha nyer, de abban az esetben is második, ha csak egy pontot szerez, miközben a PSV nem nyer a CSZKA ellen és ha kikap, miközben a PSV is veszít. Ugyanakkor a hollandok is lehetnek csoportelsők, ha nyernek otthon, miközben a másik találkozó döntetlen lesz.

19.59: A Benfica–Atlético meccs tétje a csoportelsőség. Benfica: Júlio César, Lisandro López, Eliseu, Jardel, André Almeida, Fejsa, Gaitán, Renato Sanches, Jonas, Gonçalo Guedes, Pizzi. Atlético: Oblak, Godín, Filipe Luís, Szavics, Juanfran, Koke, Griezmann, Gabi, Saúl níguez, Carrasco, Vietto.

19.54: A PSV is a továbbjutásért küzd (a Wolfsburg és a Manchester United csoportjában). Ezzel a csapattal: Zoet, Isimat-Mirin, Moreno, Bruma, Brenet, Hendrix, Pröpper, Pereiro, Guardado, De Jong, Locadia

19.52: A Manchester City így fogadja a Mönchengladbachot: Hart, Clichy, Otamendi, Mangala, Kolarov, Touré, Fernandinho, Delph, Silva, De Bruyne, Sterling. A németek válasza erre: Sommer, Christensen, Wendt, Johnson, Korb, Elvedi, Nordtveit, Dahoud, Stindl, Xhaka, Raffael

19.51: Buffon, Chiellini, Alex Sandro, Barzagli, Bonucci, Lichtsteiner, Marchisio, Pogba, Sturaro, Morata, Dybala felállásban a Juventus.

19.50: A Sevilla lényegében a Manchester Citynek tesz szivességet ha nyer. Rico, Trémoulinas, Rami, Kolodziejczak, Coke, Krychowiak, N'Zonzi, Banega, Vitolo, Konoplyanka, Llorente csapattal próbálja.

19.48: Elég visszafogott a Wolfsburg stadionjában a vendégek öltözője. A mezek többet érnek, mint a pad...

19.46: A Wolfsburg is kihirdette. Benaglio, Dante, Naldo, Rodriguez, Vieirinha, Draxler, Träsch, Schürrle, Guilavogui, Arnold, Kruse

19.42: Ez meg nem is olyan nagyon második csapat a Real-színeiben a Malmö ellen.

19.40: Ennek a Manchester Unitednek kell kiharcolnia a továbbjutást: De Gea, Varela, Smalling,  Blind, Darmian, Fellaini, Schweinsteiger, Lingard, Mata, Memphis, Martial

19.30: Nézzük mik az esélyek. Beharangozó cikk a SportFaktor.hu oldalon.