Csak a szuperrangadón nem volt gól

Kleinheisler László és Szalai Ádám is a kispadon kezdte a Werder Bremen–Hannover mérkőzést, amelyen az első félidő közepén már két gólos előnyben voltak a hazaiak. A szünet előtt sikerült a szépítés a vendégeknek, ám a fordulás után a hazaiak ellenállhatatlanok voltak és végül 4–1-re nyertek. A Werder ezzel kezd ellépni a kiesőktől, sőt az utolsó helyen álló, egyre nagyobb bajban lévő Hannover előtt már 10 pont az előnye. Kleinheisler végül nem állt be, ellenben Szalai a 36. percben pályára lépett.

Huszti Szabolcs végigjátszotta az Ingolstadt elleni 1–1-re végződött találkozót az Eintracht Frankfurtban. A találkozón a vendégek vezettek, ám a második félidőben jobb volt a magyar játékos csapata, amely így egy pontot meg tudott szerezni. Huszti egy ígéretes akcióban benne volt, de gólt nem szerzett.

A nap meccsén a Dortmund a Bayern Münchent fogadta. A két nagyszerű csapat bizonyította, hogy a gól nélküli mérkőzés is lehet izgalmas. Hatalmas iramban tudták le a gárdák a találkozót, amelyen a gólhoz a müncheniek álltak közelebb, hiszen Vidal még a felső lécet is eltalálta.

Persze az első félidőben Costa helyzete sem volt kicsi.

Werder Bremen–Hannover 4–1 (Bartels 18., C. Pizarro 26., Gebre Selassie 56., Junuzovic 67., ill. Karaman 45.)
Eintracht Frankfurt–Ingolstadt 1–1 (Russ 69., ill. Mo. Hartmann 8. – 11-esből)
Wolfsburg–Mönchengladbach 2–1 (Draxler 15., M. Kruse 17., ill. Raffael 23.)
Stuttgart–Hoffenheim 5–1 (Niedermeier 6., 51., Rupp 42., Kosztics 78., Ti. Werner 83., ill. Kramaric 73.)
Augsburg–Bayer Leverkusen 3–3 (Ku Dzsa Csol 5., 44., 57., ill. Bellarabi 60., Verhaegh 80. – öngól, Calhanoglu 93. – 11-esből)
Köln–Schalke 1–3 (Bittencourt 33., ill. Huntelaar 3. – 11-esből, M. Meyer 24., Di Santo 76.)
Dortmund–Bayern München 0–0