BL: Elképesztő Barcelona – videók

2017.03.09. | K77

A Barcelona olyat tett, mint még senki. Ledolgozta a 0–4-es hátrányát, pedig a 87. percben még három gól kellett a továbbjutáshoz. Összejött és 6–1-re nyert a katalán csapat, így történelmet írt. A PSG érthetetlenül összeomlott a Camp Nouban.

2015.10.24.
Megmérkőzik egymással a spanyol bajnokság első két helyezettje. A Real Madrid az idei szezon meglepetéscsapata, a Celta Vigo otthonába látogat. Egy esetleges botlás után akár több ponttal is elhúzhat a Barcelona a madridiak elől.

Öt perc Stieber és három pont

2015.10.24.
A héten már a távozásáról szóltak a hírek, de Stieber Zoltán pénteken pályára lépett pénteken a Hamburgban és a HSV nyert is. Nem azon az öt percen múlt, de a pályáralépést nem kell megmagyarázni. Az ellenfél Hoffenheimben Szalai Ádám kezdő volt és 79 percet játszott.

Manchesteri derbi a hétvégén

2015.10.23.
Több rangadó is lesz a hétvégén a Premier League-ben. A legnagyobb meccs minden bizonnyal a United-City találkozó lesz, ami előzetesen elég háromesélyes mérkőzésnek tűnik.

Csalódás a rangadón – a szerdai játéknap összes gólja videón

2015.10.21.
Csalódást okozott a PSG–Real Madrid mérkőzés, amely 0–0-ra végződött. A Manchester United pontot mentett Moszkvában, míg a Juventus is egy unalmas gól nélküli döntetlent hozott össze a Mönchengladbach-hal. A Manchester City a hosszabbításban szerzett góllal győzte le a Sevillát. A szerda összes gólja videón.