Bajnokok Ligája: szuperrangadók jöhetnek a negyeddöntőben, Gulácsiék az Atlético ellen

2020.07.10. | Kálovics Tibor

Kisorsolták a Bajnokok Ligája negyeddöntőinek párosítását. A sorsolás alapján a legjobb nyolc között döntőnek is beillő mérkőzések is következhetnek.

Tovább
Bundesliga: megint utolérhetetlen volt a Bayern, nagy harc zajlott  a BL-indulásért

Bundesliga: megint utolérhetetlen volt a Bayern, nagy harc zajlott a BL-indulásért

Tovább
Csapattársa nyakának ugrott a Tottenham francia kapusa

Tovább

BL: nagy csata Madridban

2016.03.15.
A Bajnokok Ligája nyolcaddöntőjében ma a nagyszerű formában levő Atletico Madrid fogadja a mostanában szintén remeklő PSV csapatát. Az első mérkőzésen 0-0 lett a végeredmény, szóval itt még nyílt a párharc. A másik párosításnál a Manchester City fogadja a Dinamo Kijevet, ám itt a City 3-1-es előző győzelme miatt már eldönöttnek lehet vélni a továbbjutás kérdését.

EL: a Liverpool nyerte az angolok csatáját (videó)

2016.03.11.
A Liverpool legyőzte a Manchester Unitedet az Európa-liga nyolcaddöntőjében csütörtökön. A 2–0-s előny nem sovány, de a MU akár nagyobb pofonba is beleszaladhatott volna, ha De Gea nem véd olyan jól.

BL: csúcsrangadó Londonban

2016.03.09.
A Chelsea egy gólos hátrányban várja a PSG elleni visszavágót. Az angoloknál lehetőséget kaphat a sérüléséből felépülő Diego Costa is. A franciáknál Verratti játéka kérdéses. A Zenitnek is van mit ledolgoznia a Benfica ellen, ám az orosz csapatnak is van bőven hiányzója. Ez persze a Benficára is igaz, a portugáloknál fiatalok is a kispadra kerülhetnek.

Zidane szerint még oda kell figyelni a Romára

2016.03.08.
Zinadine Zidane szerint nem igaz az, hogy nincs esélye a Romának, és maximális odafigyelést vár el a 2-0-ás előny ellenére.

RM 7, CR 4

2016.03.06.
A Real Madrid alaposan összeverte a Celta Vigót. A madridi csapat 7–1-re verte a Celtát, s a hazai együttesben Cristiano Ronaldo négy gólt is szerzett. Pályafutása során ötödik alkalommal jött össze neki egy meccsen a négyes. Ebben a tekintetben, jobb mint...

Csak a szuperrangadón nem volt gól

2016.03.05.
A Dortmund és a Bayern München bizonyította, hogy egy 0–0-s meccs is lehet parádés. A német élvonalban csak ezen a mérkőzésen nem esett gól. Kleinheisler László nem játszott, Szalai Ádám csereként állt be, ellenben Huszti Szabolcs végig a pályán volt csapatában. Szalai együttese a Hannover egyre nagyobb bajban van.

Nyert a Hertha, születésnapos a Bayern (videó)

2016.02.27.
Megszerezte első tavaszi győzelmét a Hertha BSC, így Dárdai Pál csapata a harmadik helyen áll a Bundesligában és a Köln elleni idegenbeli sikernek köszönhetően a forduló után is ott lesz majd, hiszen négy pont az előnye a negyedik helyen álló Leverkusen előtt. A Bayern München szombaton a Wolfsburg ellen ünnepelheti alapításának 116. évfordulóját.

Rangadók hétvégéje

2016.02.27.
Nagy meccseket rendeznek a hétvégén. Angliában a Manchester United az Arsenalt fogadja bajnokin, a Liverpool pedig a Cityvel játszik Ligakupa-döntőt. Spanyolországban jön a Real–Atlético, amelyen a hazaiak mindenképpen nyerniük kell. Olaszországban pedig az éllovas Juventus az Intert fogadja.

EL: angol klasszikus a 16 között

2016.02.26.
Összekerült a Manchester United és a Liverpool az Európa-legjobb tizenhat csapata között. Mondhatnánk, hogy a többi meccs már nem is érdekes, de azért a spanyol párviadal, a Athletic Bilbao–Valencia sem lesz rossz, de a Dortmund–Tottenham találkozó alatt is lesz miért izgulnia a nézőknek.

BL: City hármas Kijevben (videók)

2016.02.25.
A Manchester City 3–1-re nyert Kijevben, ezzel lényegében eldöntötte a továbbjutás sorsát. Az angol csapat győzelméhez nem férhetett kétség. Nem jött össze a száz százalékos spanyol mérleg a tavaszi kupameccseken, mert az Atlético Madrid nem tudott nyerni a PSV Eindhoven vendégeként.