BL-meccs robbanthatta be a koronavírust Észak-Olaszországban

2020.03.26. | Dorogi László

A bergamói Atalanta fennállásának legszebb időszakát éli. A csapat története során először jutott be a Bajnokok Ligája csoportkörébe, most mégis könnyen lehet, hogy ez okozza sokak vesztét.

2015.10.26.
Mindhárom bajnokesélyes sikerrel vette az akadályt, egyaránt győzőtt a Real, a Barca és az Atletico is. A Real idegenben nyert a Celta Vigo ellen a forduló rangadóján, így továbbra is veretlenül, de csak jobb gólkülönbségének köszönhetően vezeti a bajnokságot.

Az AS Roma nyerte a rangadót

2015.10.26.
Idegenbeli győzelmével élre ugrott a Roma, nyert a Juventus és a Napoli is. Az „új Buffon”, vagyis a 16 éves Donnarumma pedig a bemutatkozott a Milan kapujában.

Bayern: müncheni csoda

2015.10.25.
Ahogy az várható volt a Bayern München átgázolt szombaton az 1. FC Kölnön, ezzel pedig megszerezte 1000. győzelmét a Bundesligában. Nagyon nagy dolog, s elvitathatatlan, hogy a müncheni klub a világ labdarúgásának is főszereplője.

Nagy csata vár a Realra

2015.10.24.
Megmérkőzik egymással a spanyol bajnokság első két helyezettje. A Real Madrid az idei szezon meglepetéscsapata, a Celta Vigo otthonába látogat. Egy esetleges botlás után akár több ponttal is elhúzhat a Barcelona a madridiak elől.

Öt perc Stieber és három pont

2015.10.24.
A héten már a távozásáról szóltak a hírek, de Stieber Zoltán pénteken pályára lépett pénteken a Hamburgban és a HSV nyert is. Nem azon az öt percen múlt, de a pályáralépést nem kell megmagyarázni. Az ellenfél Hoffenheimben Szalai Ádám kezdő volt és 79 percet játszott.

Manchesteri derbi a hétvégén

2015.10.23.
Több rangadó is lesz a hétvégén a Premier League-ben. A legnagyobb meccs minden bizonnyal a United-City találkozó lesz, ami előzetesen elég háromesélyes mérkőzésnek tűnik.

Csalódás a rangadón – a szerdai játéknap összes gólja videón

2015.10.21.
Csalódást okozott a PSG–Real Madrid mérkőzés, amely 0–0-ra végződött. A Manchester United pontot mentett Moszkvában, míg a Juventus is egy unalmas gól nélküli döntetlent hozott össze a Mönchengladbach-hal. A Manchester City a hosszabbításban szerzett góllal győzte le a Sevillát. A szerda összes gólja videón.