FA Kupa: Aubameyang vezérletével kupagyőztes és El-résztvevő az Arsenal!

2020.08.01.
Története során 14. alkalommal nyerte meg az Fa-kupát az Arsenal, miután 2-1-re legyőzte a Chelsea-t a londoni Wembleyben rendezett döntőben.
Címkék: Arsenal, Chelsea, FA-kupa

Dokumentumfilm készült az öntörvényű csatárcsillagról

2020.07.29.
Augusztus 5-én mutatja be a Netflix a Nicolas Anelka életéről szóló dokumentumfilmet, amely a francia játékos ellentmondásos pályafutását mutatja be.

Premier League: a Liverpool érinthetetlen volt az egész szezonban

2020.07.28.
Hétvégén véget ért a Premier League 2019/2020-as idénye, amely a Liverpool óriási dominanciáját hozta és csak a dobogóért valamint az Európa-liga-indulásért volt komoly harc. Cikkünkben felidézzük a mögöttünk hagyott szezon történéseit.

Premier League: győzött a Chelsea, bajnok a Liverpool – videó

2020.06.25.
Szabó Róbert
A londoni együttes 2-1-re legyőzte a Manchester Cityt, így hét fordulóval a bajnokság vége előtt biztossá vált, hogy a Liverpool 30 év után ismét bajnoki címet szerzett.

Mi lesz a lejáró szerződéssel bíró futballistákkal?

2020.03.22.
Érdekes aspektusára világított rá a Sky Sports az új típusú koronavírus-járvány futballra gyakorolt hatásának.

Nem az EL-címvédők játszótere a Bajnokok Ligája

2020.02.26.
Mivel a Chelsea hazai pályán háromgólos vereséget szenvedett a Bajnokok Ligája nyolcaddöntőjében, így szinte biztos, hogy idén sem jut sokáig az Európa-liga címvédője a legrangosabb európai kupában. Cikkünkben a korábbi győztesek eredményeit elevenítjük fel a "nagyok között".

Magyar holokauszt áldozat képe is megjelenik a Chelsea-stadion falán

2020.01.10.
Bár Weisz Árpád soha nem futballozott a londoni klubban, a Bologna vezetőedzőjeként egyszer hatalmas győzelmet aratott csapatával az angolok ellen.

Sokba került a Chelsea-nek a BL-mentes év

2020.01.01.
A londoni kékek csaknem százmillió fontos veszteséggel zárták az előző pénzügyi évet. Ennyibe került, hogy a gárda tavaly nem szerepelt a Bajnokok Ligájában.