Egy félidő alatt lefocizta a Chelsea-játékosokat a Liverpool új motorja

2020.09.21.
Ha bárkinek is bármiféle kétsége lett volna arról, hogy mekkorát húzott az angol bajnok Thiago leigazolásával, annak álljon itt egy beszédes statisztika a vasárnapi Chelsea-Liverpool mérkőzésről.

Liverpoolban is Gulácsi a hős

2020.08.14.
A magyar válogatott hálóőr bizony a Vörösök beépített ügynökeként állt bosszút a Matracosokon a címvédő kipottyantásáért.

Premier League: a Liverpool érinthetetlen volt az egész szezonban

2020.07.28.
Hétvégén véget ért a Premier League 2019/2020-as idénye, amely a Liverpool óriási dominanciáját hozta és csak a dobogóért valamint az Európa-liga-indulásért volt komoly harc. Cikkünkben felidézzük a mögöttünk hagyott szezon történéseit.

A Liverpool BL-győztese nem finomkodott a sporival

2020.07.12.
Andrew Robertson nagyon rosszul viselte, hogy csapata a szezonban először pontokat veszített a Premier League-ben hazai pályán.

Guardiola: Természetesen díszsorfalat állunk a Liverpoolnak

2020.06.28.
Ragnar Volarus
Tiszteletadással fogadja a már bajnok Liverpoolt csütörtökön a Manchester City az angol labdarúgó Premier League 32. fordulójában.

Premier League: győzött a Chelsea, bajnok a Liverpool – videó

2020.06.25.
Szabó Róbert
A londoni együttes 2-1-re legyőzte a Manchester Cityt, így hét fordulóval a bajnokság vége előtt biztossá vált, hogy a Liverpool 30 év után ismét bajnoki címet szerzett.

A Liverpool szimpatizánsai lekattintották a világot

2020.05.30.
Egy friss felmérés szerint a Bajnokok Ligája tavalyi győztesénél nincs népszerűbb labdarúgócsapat a világon, legalábbis ami az internetes felületeken vizsgált interakciókat illeti.

A Heysel-tragédia óta már semmi nem ugyanaz mint korábban

2020.05.29.
1985-ben ezen a napon rendezték meg a Bajnokcsapatok Európa Kupájának döntőjét, a Liverpool és a Juventus részvételével. A brüsszeli stadionban azonban olyan katasztrófa történt a mérkőzés előtt, amely alapjában véve rengette meg az európai labdarúgást.